Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/pouke.org/verujem/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/pouke.org/verujem/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3
Слушате ли радио СЛОВО ЉУБВЕ?

Православље и савремени изазови > Црква и друштво

Слушате ли радио СЛОВО ЉУБВЕ?

<< < (2/29) > >>

Gnurf:

--- Цитат: sangajac  Јануар 09, 2010, 01:33:30 пре подне ---Оче морате да лобирате у Цркви да се оснује и ТВ СПЦ.
Свака част радију Словољубље ал она само преноси радио програм Светигоре.

--- Крај цитата ---

Ovo je netačno! samo 2% programa je preuzeto sa Svetigore. Sa radija Svetigore samo je preuzeta emisija "Katihizis" i dečija emisija "Spomenak" (to se odnosi samo na stare emisije Spomenak, koje su snimljene na radiju Svetigora, a one su emitovane u početku, sada se snimaju i emituju nove, na radiju Slovo Ljubve).
Da ne bude zabune. Da si slušao radio primetio bi  ;)

e, da, i radio se zove "Slovo Ljubve" a ne "Slovoljublje"  :)

ласточка:
Чек, зар не би радио Славољубље?  ;D

Гаврил:
Слушам сваког дана! Мада ми није јасно,као да сам јуче чуо да ће митр. Амфилохије у манастиру Светог Архиђакона Стефана у Сламцима држати литургију,али се испоставило да ју је држао вл. Атанасије Ракита...свакако се нисам покајао што сам дошао,али сам очекивао митрополита.
Иначе је одличан радио,заиста све похвале! Поред њега још слушам Земљу живих!

Aleksandar Djakovac:
Па, процента слушаности је добар, али би било лепше да се још форумаша укључи у гласање....

boro:
Лепо би било када би сајт http://slovoljubve.com/index.html био узађен по узору на http://www.svetigora.com/ па да могу да слушам емисије из архиве, а које су ми промакле.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 
Иди на пуну верзију