Пређи на везу

Добродошли на Живе Речи Утехе, највећу православну интернет-заједницу!
Региструјте се сада да бисте добили приступ свим нашим функцијама. Када се региструјете и пријавите, моћи ћете да креирате теме, постављатe одговоре на постојеће теме, направитe своју страницу и групу, додајете слике и албуме, имате свој блог, дајете репутацију другим члановима, добијете лични поштански курир са приватним порукама, мењати свој профил и коментарисати друге профиле И ЈОШ МНОГО, МНОГО ТОГА!. Уколико већ имате налог, пријавите се овде -у супротном направите налог бесплатно још данас!

КАКО ДА СЕ РЕГИСТРУЈЕМ, ПИШЕМ, ПОСТАВЉАМ СЛИКЕ НА ЖРУ? (ОБЈАШЊЕЊЕ У ПАР КОРАКА)

кликните и погледајте који нам је рејтинг

Слика

Бојанке за децу (за штампање)

- - - - -

• Молимо Вас региструјте се или пријавите да бисте одговорили
6 одговор(а) на ову тему

Срђан Ранђеловић

Срђан Ранђеловић

(1. Коринћанима 6, 12-20)

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 6651 Поруке
  • Локација :Нови Сад, Србија
Црква Свете Тројице у Сремчици.

Више информација на званичној страници Цркве.

http://crkvasvetetro...id=82&Itemid=42

Земља живих                                                "Гледај на ђубре као што гледаш на воће, јер ђубре помаже да воће роди." (Старац Пајсије)            (Јован 8, 34)          (Галатима 5, 16-26)

Познај себе                                                    "Покажи ми са ким се дружиш, па ћу ти рећи ко си." (Гете)                                                                (Матеј 5, 8/5, 13)    (Филипљанима 1, 19-21)

ПРОМЕНИТЕ СКИН, ПРЕУЗМИТЕ ANDROID I IOS МОБИЛНУ АПЛИКАЦИЈУ И ЧЕТ ФОРУМА ЖРУ ПОТПУНО БЕСПЛАТНО!

Оставите Ваш коментар преко Фејсбука

drvce

drvce

• атеиста
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 3168 Поруке
  • Локација :●●●●●●●

bojanica13.jpg

Draga deco, kada bojite les, nemojte to da cinite poput Grinevalda, sa sve mrtvackim pegama...

crucifixion.jpg

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

YOKA

YOKA

udata <3

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 951 Поруке
  • Локација :Kragujevac

[attachment=874:razgovar-sa-igumanom-man.jpg]

У раду са децом треба користити јаче и светлије нијансе, да не кажем веселије. Наше фреске обилују богаством тонова и треба их давати као пример. Ово распеће Студеничко је мени најлепши пример ...

drvce

drvce

• атеиста
  • 3168 Поруке

Studenicko raspece iz Bogorodicine crkve je majstorski odradjeno, tu nema spora.

Nisu problem ni svetle nijanse ni vesle boje, evo decjih boja i likova koji nisu za decu: happy tree friends

Pre sam za ovaj pristup starca Porfirija: http://www.pouke.org...еље/#entry95789

Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Срђан Ранђеловић

Срђан Ранђеловић

• Члан
  • 6651 Поруке

Nisu problem ni svetle nijanse ni vesle boje, evo decjih boja i likova koji nisu za decu: happy tree friends

Да, овакве ствари су толико одвратне, да нису ни за одрасле, а камо ли за децу. Не знам само шта деца могу да науче из овога? Да копају очи?

Земља живих                                                "Гледај на ђубре као што гледаш на воће, јер ђубре помаже да воће роди." (Старац Пајсије)            (Јован 8, 34)          (Галатима 5, 16-26)

Познај себе                                                    "Покажи ми са ким се дружиш, па ћу ти рећи ко си." (Гете)                                                                (Матеј 5, 8/5, 13)    (Филипљанима 1, 19-21)

drvce

drvce

• атеиста
  • 3168 Поруке

Да, овакве ствари су толико одвратне, да нису ни за одрасле, а камо ли за децу. Не знам само шта деца могу да науче из овога? Да копају очи?

Pa, nije ni pravljeno za decu.

According to the website, the idea for Happy Tree Friends was
conceived by Rhode Montijo when he drew a yellow rabbit slightly
resembling the character Cuddles on a piece of paper and wrote
"Resistance is futile" underneath it.

Pocelo je kao zezanje i onda se prosirilo po netu. Ja ih vidim kao "ventil" licemernog drustva u kojem zivimo.

Срђан Ранђеловић

Срђан Ранђеловић

• Члан
  • 6651 Поруке

Pa, nije ni pravljeno za decu.

Нисам знао .smesko.  Мислим, нисам ни пратио, само сам видео инсерт из једне епизоде .smesko.

Сродне Теме Collapse

Тема Форум Започето од Статистика Инфо

0 Корисник (а) чита ову тему

0 чланова, 0 посетилаца, 0 скривених корисника