Пређи на везу

Добродошли на Живе Речи Утехе, највећу православну интернет-заједницу!
Региструјте се сада да бисте добили приступ свим нашим функцијама. Када се региструјете и пријавите, моћи ћете да креирате теме, постављатe одговоре на постојеће теме, направитe своју страницу и групу, додајете слике и албуме, имате свој блог, дајете репутацију другим члановима, добијете лични поштански курир са приватним порукама, мењати свој профил и коментарисати друге профиле И ЈОШ МНОГО, МНОГО ТОГА!. Уколико већ имате налог, пријавите се овде -у супротном направите налог бесплатно још данас!

КАКО ДА СЕ РЕГИСТРУЈЕМ, ПИШЕМ, ПОСТАВЉАМ СЛИКЕ НА ЖРУ? (ОБЈАШЊЕЊЕ У ПАР КОРАКА)

кликните и погледајте који нам је рејтинг

Слика

Muškarci u porođajnim bolovima

- - - - -

• Молимо Вас региструјте се или пријавите да бисте одговорили
90 одговор(а) на ову тему

Danijela

Danijela

Инвентар форума

• ГЛОБАЛНИ МОДЕРАТОР
  • 7140 Поруке
Muškarci iskusili porođajne bolove

Dva holandska voditelja odlučila su da iskuse kontrakcije koje svaka žena ima pred porođaj kako bi dokazali da su žene slabiji pol i da je to razlog zašto tako teško podnose bolove prilikom porođaja.

184024537150f94cc87e6fe207443743_orig.jp

U svojoj emisiji "Zamorčići" Denis Storm i Valerio Zena rade svakakve ludorije, a u poslednjoj su odlučili da iskuse bolove porođaja.

Otišli su jednu kliniku u Holandiji gde pomoću elektro stimulacija svako može osetiti koliko zaista boli porođaj. Iako sama simulacija traje samo dva sata, za razliku od pravog porođaja koji može potrajati i dva dana, obojica su zaključili da je to jedno od najbolnijih iskustava koji su imali.

Pre početka eksperimenta obojica su sa podsmehom pitali medicinske sestre da li će možda i oni vrištati i psovati kao što to rade žene. I nasmejali su se kad su im sestre rekla da je to zagarantovano.

Kao i pri pravom porođaju, krenuli su sa blagim kontrakcijama, čiji bol su njih dvojica prikrili smejanjem, međutim kada je prošlo izvesno vreme i kada su počeli bolovi kontrakcija pred sam porođaj, njih dvojica su vrištali, skakali i stiskali jastuke.

Na kraju obojica su se složila da je celokupno iskustvo jednako mučenju i zapitali se da li žele da i njihove žene prođu kroz takvo jedno iskustvo.

http://www.youtube.c...v=ZlsPXpR2ORU#!

izvor: http://www.b92.net/s...1&nav_id=678625

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

ПРОМЕНИТЕ СКИН, ПРЕУЗМИТЕ ANDROID I IOS МОБИЛНУ АПЛИКАЦИЈУ И ЧЕТ ФОРУМА ЖРУ ПОТПУНО БЕСПЛАТНО!

Оставите Ваш коментар преко Фејсбука

Ignjatije

Ignjatije

Против догматизма и незнања

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 9919 Поруке
Šta li je sledeće na redu. Možda promene pol, zatrudne i stvarno se porode. Strašno šta sve ljudima neće pasti na pamet. Kuda ovaj svet ide...

Анастасија

Анастасија

Pink pravoslavka.

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 22325 Поруке
  • Локација :127.0.0.1

Posle ovog teško da će poželeti da rađaju i ako budu imali prilike.Poenta je bila verovatno da muškarci vide da to nije tamo neki bezazlen bol,ali apsurdno bi bilo da ne požele da im žene prođu kroz to.Tako se dečica rađaju, ono najlepše na ovom svetu.Pa i ako boli i te kako vredi :)

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”

Grizzly Adams

Grizzly Adams

Life is good!

• ГЛОБАЛНИ МОДЕРАТОР
  • 18626 Поруке
  • Локација :Google Maps

Моја жена каже да није имала толико велике болове, вероватно је то индивидуално.

У сваком случају мајкама свака част. Нема већег подвига на овом свету него у себи носити и родити нову особу. :)

"Get your facts first, then you can distort them as you please." - Mark Twain

Жељко

Жељко

Главни Aдминистратор сајта

• САЈТ АДМИНИСТРАТОР
  • 20612 Поруке

Јесул то она двојица што су прошли пут јели један другога да пробају људетину ?

וְהַנָּחָשׁ הָיָה עָרוּם מִכֹּל חַיַּת הַשָּׂדֶה אֲשֶׁר עָשָׂה יְהוָה אֱלֹהִיםxfSVRYl.gif

Срђан Шијакињић

Срђан Шијакињић

forever blowing bubbles

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 3575 Поруке

Овде је све јасно - жене су платиле водитеље да глуме да боли баш толико! :D А и то што су Холанђани да се узме у обзир, да су Срби или још боље Црногорци па да причамо, овако пих... женска пропаганда. :D

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.

"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Danijela

Danijela

Инвентар форума

• ГЛОБАЛНИ МОДЕРАТОР
  • 7140 Поруке

Sto da ne probaju :D

Ja sam jednom isprobala ovaj aparat (nisam radjala). Htela sam da ubijem nekog, leba mi :D

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Jелена*

Jелена*

Дуго је са нама

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 1462 Поруке

Само поправите наслов - ПорОђајним уместо ПорАђајним боловима :smile:

А о мојим порођајним мукама (пута два) не бих да причам... Just_Cuz_19

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Jелена*

Jелена*

Дуго је са нама

• Члан
  • 1462 Поруке

Црногорац присуствовао порођају своје жене...

Вришти жена, псује, крв на све стране...

Црногорац се презнојава, припада му мука и  пада у несвест...

Након што се освестио, каже му бабица: "Честитам, добили сте ћерку!"

А он ће: "Е, хвала Богу да је женско, да се не мучи `вако к`о ја!" :smile:

Таша

Таша

Дуго је са нама

• Члан
  • 2299 Поруке

Ni ja ne znam sta su "porodjajni bolovi", malo je boluckalo .... zavrsih oba puta sa "carskim rezom" ne svojom voljom ... e nakon takvog "porodjaja"  nastaju muke.

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Grizzly Adams

Grizzly Adams

Life is good!

• ГЛОБАЛНИ МОДЕРАТОР
  • 18626 Поруке
  • Локација :Google Maps

И Чак Норис је рођен царским резом - који је извршио сам... :)

П.С.

Опростите на шали - али хвала Богу што данас постоји та могућност, иначе може да буде трагично...

"Get your facts first, then you can distort them as you please." - Mark Twain

Jелена*

Jелена*

Дуго је са нама

• Члан
  • 1462 Поруке

Јој, мене болело док сам њих двојицу гледала... Јесу мало блесави, али добро је да су се бар потрудили да виде како то изгледа, а не к`о ови наши -  ја сам иш`о у војску :0104cheesy: 

И ја сам имала два царска реза (морала сам), али све оно пре... А тек после... winter

Сродне Теме Collapse

0 Корисник (а) чита ову тему

0 чланова, 0 посетилаца, 0 скривених корисника