Пређи на везу

Добродошли на Живе Речи Утехе, највећу православну интернет-заједницу!
Региструјте се сада да бисте добили приступ свим нашим функцијама. Када се региструјете и пријавите, моћи ћете да креирате теме, постављатe одговоре на постојеће теме, направитe своју страницу и групу, додајете слике и албуме, имате свој блог, дајете репутацију другим члановима, добијете лични поштански курир са приватним порукама, мењати свој профил и коментарисати друге профиле И ЈОШ МНОГО, МНОГО ТОГА!. Уколико већ имате налог, пријавите се овде -у супротном направите налог бесплатно још данас!

КАКО ДА СЕ РЕГИСТРУЈЕМ, ПИШЕМ, ПОСТАВЉАМ СЛИКЕ НА ЖРУ? (ОБЈАШЊЕЊЕ У ПАР КОРАКА)

кликните и погледајте који нам је рејтинг

Слика

Филм о Монаху Калисту

- - - - -

• Молимо Вас региструјте се или пријавите да бисте одговорили
14 одговор(а) на ову тему

Маша

Маша

Не мисли да оде

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 3596 Поруке
  • Локација :Земун
http://www.monahkalist.rs/

ПРОМЕНИТЕ СКИН, ПРЕУЗМИТЕ ANDROID I IOS МОБИЛНУ АПЛИКАЦИЈУ И ЧЕТ ФОРУМА ЖРУ ПОТПУНО БЕСПЛАТНО!

Оставите Ваш коментар преко Фејсбука

trapa

trapa

Дуго је са нама

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 1058 Поруке
319.gif

trapa

trapa

Дуго је са нама

• Члан
  • 1058 Поруке

319.gif

? ??? ??? ????? ???? ?? ????? ??????? ????

trapa

trapa

Дуго је са нама

• Члан
  • 1058 Поруке
Калист животни пут је заиста чудесан. Ово ће да буде као наша верзија руског филма острво. Једва чекам. Треба наћи правог глумца као код браће Руса. Иначе лик Анатолиј није потпуно измишљен већ је рађен на основу житија једног јуродивог монаха чиними се Теофила. Његово житије можете наћи у књизи "Сила Божија у немоћи се показује" хиландарско издање.

Guest_Alefshin_*

Guest_Alefshin_*
  • Гости
Ја сам ову књигу прочитао пре 20-так год. у возу, путујући из Београда за Јагодину. Сва срећа увек смо имали брзе пруге 0442_feel , па сам имао довољно времена да јој се посветим... Дивна књига, заиста, овај младић је ставио тешко бреме одговорности да је преточи у филм. На мене је извршила велики утицај.

Danijela

Danijela

Инвентар форума

• ГЛОБАЛНИ МОДЕРАТОР
  • 6936 Поруке
http://www.monahkalist.rs/

jel neko zna nesto preciznije i pouzdanije o ovom?
"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

draganmk

draganmk

Напише по коју

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____
  • 32 Поруке
Здраво незнам дали содржината на филмот е вистинита , иако постојат местатa кои се во неa споменати. Ве молам ако некој знае повеке за авторот нека пиши.

Лазар

Лазар

Свирац

• Члан
  • 1356 Поруке
  • Локација :Бања Лука
Зна ли неко шта се дешава са овим пројектом ? Је ли овај филм завршен ?
У хришћанству нема пречица

Gospodin Jakov

Gospodin Jakov

Дуго је са нама

• Члан
  • 2198 Поруке
Ima li ikakvih novih informacija vezanih za film?

PD

PD

Дуго је са нама

• Члан
  • 1028 Поруке
  • Локација :Canada
Не знам ништа о овоме, па ако може неко да објасни, молим вас?  8084.gif Да ли је пројекат замишљен и неостварен или се још увек ради на томе, ако је снимљен да ли је могуће да се негде купи? Машо да ли ти знаш нешто о овоме пошто си ти поставила линк?
My wish for you
Be with God-and may God be with you!

Драган Јашић

Драган Јашић

Не мисли да оде

• Члан
  • Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____Pip____
  • 3202 Поруке
  • Локација :Београд
Духовна Брећо и сестре ! Помаже Бог Браћо моја тек сада сам "набасао" на овај пост па ме интересује да ли може и где да се погледа "Филм о Монаху Калисту" ? Када сам отворио адресу има само слика  и пропратни текст и ништа више  0409_feel
``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Guest_свештеник Иван_*

Guest_свештеник Иван_*
  • Гости
Мислим да филм још није урађен или се варам?  0409_feel

Сродне Теме Collapse

0 Корисник (а) чита ову тему

0 чланова, 0 посетилаца, 0 скривених корисника